Naujienos

Būsi gizelis – užaugsi meistrelis

Anykščių menininkų asociacija antrus metus vykdo projektą „Gizelis“. Projekto esmė – ugdymas kultūra. Vaikai ir jaunimas mokysis kūrybinėse laboratorijose skulptūrų sukūrimo meno iš meistro ir dirbs pameistriais. Per 2019 metus planuojama surengti dešimt kūrybinių laboratorijų, pagaminti dešimt skulptūrų. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, Anykščių rajono savivaldybė, Anykščių krašto laikraštis „Šilelis“ ir kiti rėmėjai.

Vietoj mašinų aikštelės – konteineriai

Anuo metu, meru būnant Sigučiui Obelevičiui, vicemeru Donatui Krikštaponiui, prie vyriausios architektės Daivos Gasiūnienės, berods tolimaisiais 2011 metais, buvo restauruotas Anykščių senamiestis. Šaltupio gatvės 10 ir 12 namo gyventojams buvo pažadėta, kad prie šių namų atsiras automobilių stovėjimo aikštelė..

Konteineriai pastatyti, diskutuoti beprasmiška

Mieste įrengiamų pusiau požeminių konteinerių projekto vykdymo darbus kuruoja rajono savivaldybė. Darbus atlieka 2017 metų rugpjūčio mėnesį viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Conlista“, kuri turi sumontuoti gamintojo UAB „Continens“ konteinerius iki gegužės mėnesio pabaigos. Kalbamės su Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėju Algirdu Žalkausku, kuris atsakingas už darbų eigą.

Anykštėnas fizikas vadovauja grupei „Puntukas“

Iš Anykščių krašto kilę dvyniai Alkauskai abu pasiekė mokslo aukštumas. Daugiau anykštėnams žinomas matematikas Giedrius, kuris kuria muziką, rašo eilėraščius. Tuo tarpu jo brolis Audrius (nuotraukoje) pluša fizikoje. Audrius Alkauskas vadovauja Elektroninės struktūros teorijos grupei „Puntukas“ Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre. Į šių metų tarptautinę fizikos ir gamtos mokslų […]

„Pareigūnai“ darė tvarką Kavarsko seniūnijoje

Policija informuoja, kad sulaukė netikėtų “pagalbininkų” Kavarsko seniūnijoje, kurie įvykdė reidą. Kovo 21 dieną, apie 22.00 val., į moters (gimusi 1954 m.) namus, esančius Kavarsko seniūnijos Knitiškių kaime, įsiveržė du nepažįstami vyriškiai (apie 40 metų amžiaus), kurie prisistatė pareigūnais ir reikalavo, kad moteris atiduotų nelegalų alkoholį ir padirbtus pinigus. „Pareigūnai“, […]

Saulės daugiau ir liūdesio vis daugiau

Saulės vis daugiau, bet liūdesys ir nerimas tik stiprėja? Galbūt jums tiesiog trūksta vandens? Nors vis dažniau galime džiaugtis pasirodančiais saulės spinduliais ir energijos turėtų tik daugėti, atsiradęs liūdesys, nerimas ar apatija nebūtinai rodo pavasarinę depresiją. Gali būti, kad jūsų organizmui paprasčiausiai trūksta vandens. Šaltuoju metų laiku vandens poreikis natūraliai sumažėja, tačiau sveikatos specialistų teigimu, tik išsiugdę įprotį reguliariai gerti vandenį, pavasarį galite pasitikti energingesni.

Praskrendant angelu virš Anykščių

Na, gal ir ne angelu. Ir dronas gerai. Prabudome, atsikėlėme, apsidairėme paleidžiame tą droną zvimbti ir matome: porinkiminė euforija dar tebesitęsia, porinkiminiai apsidrąskymai irgi, bet tuoj viskas užsibaigs. Pasidalins sočiai apmokamas kėdes, tada tas kurios tik tipo garbę neša, dar prisieks, užsikabins medines regalijas, kostiumuoti papozuos prieš kameras bei mikrofonus, pasakys kaip visus myli, kaip dėkoja už balsus ir prasidės pilka rutina. O kas toliau?