Mirusių nuo pandemijos – jau virš tūkstančio

Statistikos departamentas praneša, kad per pastarąją parą Lietuvoje užfiksuota 3219 naujų koronaviruso atvejų. Mirė 33 žmonės. Anykščių rajone toliau fiksuojami susirgimai J. Biliūno gimnazijoje ir baldų gamybos įmonėje Anykščių rajone.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad 148  atvejai registruoti Utenos apskrityje.
Skelbiama, kad dar keletas atvejų užfiksuota Anykščių Jono Biliūno gimnazijos protrūkyje, o  5 vakar parą užfiksuoti atvejai yra susiję su minkštų baldų gamybos įmone Anykščių rajone. Iš viso Lietuvoje bendras patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius pasiekė 109 429.  Bendras mirčių skaičius perkopė tūkstantį – 1005.


NYKŠČIAI

28 komentarai

 1. kodėl slepiat Baranausko mokyklos susirgimus valytojos jau 2

 2. 7 Troškūnų slaugos ligonineje

 3. Žmonės, kas žinote susirgimus, rašykite, nes slepia ir nenori, kad žinotų

  • Vokiečių parlamentaras iš kraštutinių dešiniųjų partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), išprovokavęs pasipiktinimo bangą, kai pasirodė Bundestago posėdyje dėvėdamas skylėtą kaukę, buvo hospitalizuotas dėl koronavirusinės infekcijos
   vicekę. C. Roth pasiūlė parlamentarui FFP2 tipo respiratorių, tačiau Th. Seitzas pasiskundė nenorįs „antsnukio“. Ultradešinioji AfD pastaraisiais mėnesiais garsiai reiškė nepritarimą Angelos Merkel vyriausybės įvestoms kovos su koronavirusu priemonėms, įskaitant reikalavimus dėvėti kaukes ir laikytis socialinio atstumo

 4. deja taip,-slepiama ,o tada ir plinta virusas .

 5. Siulyciau, kad uz sudo malima sankcijos desimt kartu didesnes, netaikant jokiu nuolaidu.

 6. Pagal mirtinguma /mazejanciai/ Lietuva 40-toje vietoje is 50 europos saliu. Mire – 1tukstantis , tiketina, kad2021m geguzes 1 mirusiu – 3 tukstanciai. Gresme vienam is tukstancio

 7. nera sugebanciu ivesti tvarka

 8. pritariu Jonui

  Tik K.Tubis padarytu tvarka,labai reikalingas.

 9. Neikit iš namų nevaikščioti kur nereikia ir koronoss nepasigausit

 10. Ojei šeimos nariai dirbantys yra,ir niekur neinant parneš ta bjaurybe,juk zinom kad istaigose jokios tvarkos nera,ar kas kontroliuoja kaip laikomasi karantino,ar bent kuris darbuotojas dezinfekciniu skysciu naudojasi,-parduotuveje ir nezinom koks prieš mus stovi,visur pavojus.Vienas gyvendamas kazkaip gali saugotis tik ne šeimoje.zmones nesisaugo patys ir kitu ne.saugo,tai kaip išsisaugosi.

 11. Kokie vis delto jus visi naivus,kaip jums atrodo kodėl musu neleidžia taip paprastai ieit i ligonine?

 12. Pagal lt statistikos departamento duomenis lietuvoje kas SAVAITE !!!!!! mirsta apie 700-900 zmoniu ,ziema tas mirtingumas padideja. Dauguma mirusiu nuo Covido-19 yra 70-90m grupeje. Aisku,yra isimciu kai mirsta jaunas zmogus , bet tai yra tik 1 is 100 000, o ziniasklaida taip ispucia tuos atvejus, kad zmones (ypac moteriskos lyties) puola i isterija ir atrodo kad cia kazkas baisaus darosi.
  Nustokite ziureti zinias ir kalbeti apie Korona , pamatysite kaip ta baime dings..:))) Visiems graziu Kaledu .

  • Seneli, kad tu žinotum, kaip žmonės viskuo tiki, kur paskui ateities kartos pasakos kokie tamsūs buvo 21 amžiaus žmonės, nesigaudė kas yra kas, nesuprato, kad gyvena virusų ir mikroorganizmų pasaulyje, kur jie be tu virusų ir patys negalėtų gyvuoti, bet užtai tikėjo visais baubais ir smegenys paišė baisias mirtis, kurios greičiau įvyko žmogui dėl deguonies trūkumo, nejudraus gyvenimo karantine ir laiku negautų medicininių paslaugų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.