Anykštėnas inicijavo paramos akciją Anglijoje

Labdaros organizacija „Galiu daugiau nei tu manai“ šią  vasarą planavo surengti specialų dviračių žygį iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą ir jo metu rinkti lėšas sergantiems vaikams, tačiau planą dėl koronaviruso pandemijos teko atšaukti.

Žygio sumanytojas anykštėnas Tautvydas Piragis sako, kad nors žygis  ir atšauktas, bet  niekas neatšaukė gerumo – vyras su savo dukrele Kamile (nuotraukoje) šiemet dviračiu žada pervažiuoti Angliją ir šios iniciatyvos metu surinktu kaip įmanoma daugiau lėšų vaikams su Dauno sindromu.

T.Piragis organizavo dar vieną akciją – prieš kurį laiką jis socialiniame tinkle pamatė Gargžduose gyvenančios moters žinutę, kad cerebriniu paralyžiumi sergančiai jos dukrelei Deimantei reikalingas specialus dviratis, kuriuo būtų galima mergaitę vežioti lauke. T. Piragis netrukus ėmė telkti draugus ir pažįstamus tam, kad prašymas būtų išpildytas. O jau antradienį labdaros organizacija „Aš galiu daugiau nei tu manai!“, pranešė, jog specialus dviratis jau keliauja iš Lutono į Gargždus. „Vienas lauke – ne karys, bet vienas teisingas poelgis gali užsukti tikrą įvykių grandinę“, – džiaugiasi tuo, kad bendromis Anglijos lietuvių pastangomis pavyko padėti mergaitei T. Piragis.

Linas BITVINSKAS

5 komentarai

 1. mano dukra gyvena Airijoje virš 20 metų ir visad ieškodavo soc.tinkle našlaičių vaikų arba šeimos,kad galėtų paremti , kažkodėl nerasdavo nieko tai remdavo ir teberiamia iki šiol kituose rajonuose. Nebuvo skelbiama,o šiuo metu nebeieško.

 2. Ka turejote omeny?
  Vadinasi blogai elgesi žemietis?

 3. Šaunuolis Tautvydai.
  Esi mums visiems pavyzdys.
  Taip ir toliau.

 4. Koks šaunuolis tėtis ! Sekmes !

 5. Stiprybes jums Tautvydai.
  Visa širdimi su jumis.
  Jums reikia skirti Anykščiu Garbes svečio varda.
  Jus garsinate Anykščius, darydamas neikainojamus darbus.
  Te saugo jusu šeima Angelas sargas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.