345 metrai asfalto sušvelnino pandemijos pasekmes…

Pranešama, kad jau liejamas asfaltas iš  Vyriausybės sprendimu Anykščių rajono savivaldybei skirtų 2 milijonų 90 tūkstančių eurų  pagal Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Kyla abejonių, ar „švelninimo“ planas neįstums Anykščius į dar gilesnę duobę, nes pareikalaus papildomų pinigų iš savivaldybės biudžeto.

   Savivaldybė skelbia, kad Anykščių miesto Valaukio  gatvėje naujai išasfaltuoti 345 metrai gatvės dangos. Šie darbai kainavo 47 231 euras, iš kurių 2231euras  -savivaldybės biudžeto lėšų.

778 metrų atkarpa išasfaltuota ir Vairuotojų  gatvėje,. Šios gatvės remontui panaudoti 94 166 eurai, iš kurių 20 200 eurų – savivaldybės biudžeto lėšų.

Taigi, ekonomikai gaivinti ir koronaviruso pasekmėms sušvelninti Anykščiams skirti 2 milijonai 90 tūkstančių eurų tvirtai guls ant gatvių. Abejotina, ar asfalto pleistrai ant rajono kelių išties sumažins rajone koronaviruso pasekmes ir atgaivins ekonomiką, užtat labai aišku, kad patuštins ir taip skylėtą savivaldybės biudžetą, kuris renkamas tragiškai. Vien jau išasfaltuotoms atkarpoms, kad panaudotų iš paramai skirtos sumos 119 tūkstančių eurų, savivaldybė įdėjo  daugiau kaip 22 tūkstančius eurų biudžeto lėšų.

Kol įsisavins visus 2 milijonus eurų paramos, savivaldybės biudžeto dalis išaugs ženkliai. Jeigu tokia pat proporcija  – iki 400 000 eurų. Ar nebus taip, kad užuot „atgaivinusi“ ekonomiką ir „sušvelninusi“ pandemijos pasekmes tokia parama dar daugiau įstums Anykščius į skolų duobę?

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. Tik jau neskieskit iš pykčio, apsibezdėsit...

  tokių kiekių pastatytų ir rekonstruotų asfaltuotų kelių ir gatvių rajonas nematė nuo tarybinių laikų. Tad tik ačiū sugebėjusiems gauti papildomą finansavimą kelių statybai ir remontui. Puikūs metai, džiaugiamės visi vairuotojai.

 2. Teisingai kelius reikia tvarkyti ir gerinti infrostruktura , saunuoliai musu rajono valdzia taip ir toliau , pirmyn !!!

 3. tai ką dar viena paskola lauks? na ir parama

 4. sutvarkykit kelia per pervaza ties gelezinkelio stotim,Geguzes gatvej,gal liko bent centas,Biliuno aptvarke is karto maloniau vaziuot.

 5. o kiek sVYBLEDA

  skyre pinigu austejos broliui

 6. Bet nepamirškit

  Kad reiks grąžinti skolas ! O iš kur ? Iš mūsų mokesčių , viskas brangs ,mokesčiai kils ,va tada galėsit džiaugtis skolomis ,kurias turim graźint su palūkanom !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.