30 anykštėnų nuo rytojaus netenka darbo

Šiandien paskutinė darbo diena 30-čiai anykštėnų, kurie dirbo UAB „Ukmergės versmė“ Anykščių filiale. Net 17 metų ši bendrovė rūpinosi, kad Anykščių miestas būtų švarus.

„Nykščiai“ telefonu susisiekė su UAB „Ukmergės versmė“ Anykščių filialo vadovu Vytautu Morkūnu, kuris patvirtino, kad nors dalyvavo viešajame konkurse, tačiau jo nelaimėjo. Pasak filialo vadovo, viešųjų pirkimų konkursą laimėjo įmonė iš Šiaulių. Paklaustas, koks likimas laukia jų bendrovėje dirbusių anykštėnų,  V. Morkūnas atsakė, kad darbuotojams šiandien bendrovėje paskutinė darbo diena. „Buvome įdarbine 30 anykštėnų, 7 dirbo seniūnijose ir 23 Anykščių mieste. Apie tai, kad jie nuo rytdienos pas mus nebedirba, visiems darbuotojams buvo pranešta iš anksto, tada kai sužinojome, jog nelaimėjome konkurso“, – sakė vadovas.

Papildyta. „Nykščiams“ tik gerokai po pietų pavyko susisiekti su administracijos direktore Ligita Kuliešaite, kurios teiravomės, kokia firma laimėjo viešųjų pirkimų konkursą? „Konkursas buvo skelbtas vasarą ir jame galėjo dalyvauti visi norintieji. Šiais metais konkursą laimėjo mažiausia kainą pasiūliusi įmonė „EKO Servisas“, kuri, kiek pamenu, yra registruota Vilniuje“, – trumpai paaiškino direktorė. Paklausta, kiek laiko pagal konkurso sąlygas dirbs naujoji įmonė, L. Kuliešaitė sakė, kad kol kas sutartis sudaryta vieneriems metams su galimybe sutartį pratęsti.

Dalina RUPINSKIENĖ

36 komentarai

 1. , gamyklos imones juk turistinis miestas ,rajonas,stai koki mera ir savybleda turim ,jiems gerai o kiti dzin

  • Taigi aha !

   Ne šiaip sau merą, o Merą-Komunistą!!!

  • Ar tu žinai?

   Kas paskubės gal spės per 5 dienas ! Atidaroma nauja darbo vieta savivaldybės biudžetinėje įstaigoje-pareigos FID veiklos kuratorius. Darba ne su šluota ir siūlomas vidutinis atlyginimas.

 2. normaliai, matosi, kad sitai valdziai dzin anykstenai, prie tubio buvo blogai ane

  • Vermė jau anykštėnų firma? Ne ukmergiečių? Prie Tubio buvo daug blogiau pasielgta su Versme, nes konkursą taip suorganizavo, jog administracija net neturėjo laiko savo darbuotojams parašyti atleidimo lapelių.

   • slaveja aiskiai is svivaldybes raso

   • Kariniame miestelyje naujas restoranas

    Nereikia galvoti, kad dėl to Ukmergė bankrutuoja. Štai didelį dėmesį žadama skirti maisto kokybei. Jis nebus platus, tačiau nuolat keisis.
    „Aš būsiu čia“ ukmergiškius kvies apsilankyti jau greitai, todėl kviečia informaciją sekti restorano feisbuko paskyroje.

  • Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

   Neverkite! Kitur dar blogiau. Štai JAV biudžeto deficitas išaugo trigubai, skola pirmą kartą per 70 metų viršijo BVP!!!

  • iš Šiaulių tai be valstiečių pagalbos nebūtų atėję. Taigi pasistengė čia buvės mūsų seimūnas dėl savo partijos pirminiko biznio plėtros.

 3. O tai kas tvarkys ?Hebra už pašalpas..

 4. rinkos dėsniai. Norintys dirbti darbininkai bus priimti į kitą bendrovę, juk neatvež iš Baltarusijos? Ar kitaip sutarė?

 5. Darbuotojos dukra

  Prie tubo tikrai buvo geriau o sitas meras nieko gero kur dabar zmonem dėtis? I birza? Ir laukt kada vel kokio darbo pasiulys o zmonems kurie pradirbe 12 metu ne liūdna kad darbo neturi ir galvot is kur pinigu turet kad turet uz ka mokescius sumoket ant maisto turet durzismas paskutinis padarytas

  • Apsišaukėlei

   Nemeluok. Jei tu būtum tikrai darbuotojos dukra, tai žinotum kas dėjosi 2017 liepos mėnesį. Tada Versmėje tikrai buvo verksmai ir nežinomybė.

 6. dabar gi naujoj valdžio bus darba partijas atstovai, tai ir Anykščiuos darbiečiai prisikels, atidarys lošimo namus, tai raiks aptarnaujančią personalo-valytojų ir kt.

 7. atejo laikas

  patiems anykstenams tvarkytis ,apie namus galit ir apsisluot ir zole apsipiaut ,juk kaime tai daro zmones uz dyka ir tvarko ir valstybines zemes dali uz dyka ir nenumire,tad ,prasom padirbet savo labui ir groziui ispuikot

 8. Gaila kabai Versmes. Tikrai buvo gerai. Direktorius saunus zmogus,gaila labai,kad nelaimejo konkurso….

  • Svėdasų Jadze

   Gaila ir man direktoriaus , Šapoka viską norėjo aprėpti , bet nesugeba tinkamai paruošti konkursui dokumentų , todėl pralaimi visus konkursus. Valstiečių era eina į pabaigą gal kartu ir ŠAPOKOS.

   • Cekava Zosė

    kai tu viską žinai, tai parokavok kodėl dėl Komunalinio UAB prastų rezultatų ir nelaimėtų konkursų direktorius nekviečiamas prie ekrano per Tarybos posedį pasiaiškinti rajono valdantiesiems? Ar kai visus biudžetinius užsakymus nusineš kitų savivaldybių įmonės, tadu mūsų valdantieji kišenes apsičiupinės? Ar anys visi kartu nori užbankrotint ir išdalint KIKo veiklas privatininkams, teip politiką padarydami vilnonę…

 9. Blogai,kad žmonės paliks be darbo,o kas mieste aplinka tvarkys?Anksčiau už pašalpas reikėdavo atidirbti ir viskas buvo gerai.Dabar už dyką moka 200e.ir atidirbti nebereikia.Durnas buvo sprendimas.

 10. Siaubas, ka savivaldybe galvoja tiek zmoniu be darbo liko

 11. Galvojanti!

  Aš linkiu kad į Naująją firmą ateitų tie patys Anykštėnai.Juk negi neaišku kad iš kito miesto neatvažiuos!!!Darbo biržoje juk būdami patys prašykitės!!!Patarimas mano!!!

 12. kur geriau dirbti?

  Vidutinis atlyginimas 753,62 € (2020 m. rugpjūtis) Ukmergės versmė, UAB
  Vidutinis atlyginimas 1 486,28 € (2020 m. rugpjūtis) Ecoservice, UAB
  https://rekvizitai.vz.lt/imone

 13. Trūksta žodžiū !

  Jobariai jūs b..t su savo konkursais ! Savus brukat lauk ,o svetimus priimat ? Koks asilas tam vadovauja !.? Ta merga turi supratimo nors kiek ? Durnynas ta savivaldybe .

 14. Nesiparinkit!

  Rajono taryba žada nušalinti mėnesiui Šapoką nuo pareigų

 15. kam gi rupi eilinis zmogus prie ko cia sapoka-ka nuveike savivaldyde? ? ? patareju pavaduotoju belen kiek-o ka veikia kam rupi eilinis zmogelis ? tegul jie pragyvena is bedarbiu pasalpos.A nyksciai tuoj taps baznytkaimiu Baisu .visur mazina zmones o kodel savivaldybe -ne .-tegul atsako-paaiskina

  • Ar tu žinai!

   tu valstiečių -žaliųjų paklausk. Jie yra ir tarybos nariai ir valdančioji koalicija ir rajono įstaigose užima vadovaujamas pareigas ir bent du Seimo nariai su rinkimų štabu Anykščiuose malasi. Taigi tegu Tamastai ir paaiškina kaip rūpinasi rinkėjų problemomis ir darbo vietų išsaugojimu pagal pagal sukurtus Valstybės įstatymus ir savivaldybės nutarimus.

 16. Taip dabar visur bus, štai kaip valdo konservai su liberalais, kai jiems padeda socdemai.anyksciai maza kopija ateinančios seime valdzios

  • Gal nauja įmonė ir mažiau šlavėjų priims į darbą, bet kvalifikuotų, mokančių dirbti su mechanizuota technika žmonių tikrai bus poreikis darbui Anykščių m.
   Valstiečio vadovaujamam KIK yra ko pasimokyti ir padaryti išvadas, jeigu nori išlaikyti teikiamų paslaugų paketą.

 17. ECOSERVICE, UAB

 18. Tai kiek dabar laiko bus nesluoti salygatviai ir kelkrasciai? Nes jau dabar atrodo tragiskai.

 19. Tikrai gaila zmoniu, liekanciu be darbo. Dabar populiareja darbuotoju „skolinimas“ tarp imoniu. Gal tokios paslaugos kaina adekvati ir padetu tiek imonei islaikyti darbuotojus (susigrazinti reikalui esant), tiek darbuotojams neprarasti pajamu saltinio ir socialiniu garantiju

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.