Ministras R. Masiulis: „Anykščiai – gerai tvarkoma savivaldybė“

Birželio 29 dieną Anykščiuose lankėsi Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rokas Masiulis, VĮ „Kelių priežiūra“ generalinis direktorius Darius Aleknavičius ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos laikinai einantis direktoriaus pareigas Vitalijus Andrejevas. Tokios sudėties svečiai vienoje iš 60 Lietuvos savivaldybių lankėsi pirmą kartą.

Susitikimą Anykščių rajono savivaldybėje pradėjęs susisiekimo ministras sakė matantis, kad Anykščių rajono savivaldybėje darbai vykdomi atsakingai ir skaidriai. R. Masiulis pastebėjo, kad sutaupytos lėšos finansuojamos į miesto ir rajono gyventojų gerovę. Tokio atsakingumo ir valstybės lėšų panaudojimo, anot ministro, derėtų pasimokyti ir kitoms Lietuvos savivaldybėms.
D. Aleknavičius ir V. Andrejevas susirinkusiems daugiau pasakojo apie šiuo metu vykdomus stebėsenos darbus, atliekamus prevencinius darbus, kurie jau dabar ir ateityje leis sutaupyti dar daugiau lėšų.
Anykščių rajono vadovai drauge su svečiais aplankė Anykščių mieste ir rajone rekonstruotus kelius, Medžių lajų tako kompleksą, Anykščių kelių tarnybą, Anykščių siaurojo geležinkelio stotį.

Anykščių r. savivaldybės informacija

10 Komentarai

 1. Teisybės vardan

  Ministro darbotvarkė
  Susisiekimo ministro R. Masiulio kasmetinės atostogos. Pavaduoja aplinkos ministras K. Navickas.

 2. Burbiškis

  Jei gerai tvarkytų, tai ministreija duotų lėšų kaip aplinkiniams rajonams, o dabar bijo duoti, ir važinėjame negreideriuotais žvyrkeliais. Pažiūrėkite, kaip atrodo keliai kur normalūs merai .

 3. Baigia kelias sutrupėti i Rubikius. Rajono valdžios “vyrų” smegenys veikia taip :
  “Subires asfaltas i Rubikius – uždarysime, maudytis galėsite važiuoti i Troškūnų tvenkinį..”
  Baisu, kad tokie “išminčiai” patenka “valdyti” rajoną !

 4. kaip prie ruso pakazuka ???? keliai geri ?? artistai ??

 5. Link Puntuko kelias “super”!!! Suoliukai vos ne važiuojamoje dalyje, nugara į kelią, labai keistas sprendimas… O žiedas tame pačiame kelyje visiškas nesusipratimas, kam jis ten????

  • Tikrai taip.

   Man irgi “pastiko” suoliukų išdėstymas ir ta salelė…Koks išminčius projektavo tą kelę ? Tikriausiai koks nors vaikų žaidimų aikštelių specialistas – fantastas. Kodėl tik vieną žiedą padarė ? Kodėl ne kas 10-šimt metrų ir dar su apvaliais suoliukais viduryje ??? Anekdotas ir ne kitaip…

 6. Savas,

  Reikėjo iki Vikonių atvažiuot ir netoli ir gerus kelius būtumėt parodę……… Ir kitos savivaldybės kaip pavyzdį galėtų pasiimti kaip reikia kelius tvarkyti………. Ir Pajarskas būtų pliusą užvirinęs………

 7. pritariu seimu giminiu ir pazystamu ranga pasiteisino dar tarybiniais metais

 8. ko ministrui įpylė,kad viskas gerai?

 9. Tikrai yra kuo džiaugtis, galėjo iki Skiemonių pavažiuoti, pro bažnyčia tuo keliu. Duobė ant duonės, dar niekada nebuvo tokios betvarkės. O kai kurių kelių net ir neprisiprašysi,kad greideriuotų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.