100 skambučių į polikliniką…

Jau keli anykštėnai kreipėsi į „Nykščius“ dėl Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro darbo. Pasak jų, lengviau pasiekti mėnulį negu prisiskambinti ten

„Nesu linkusi skųstis, bet šį kartą tenka. Jau savaitę bandau prisiskambinti į polikliniką. Šiandien skambinu nuo 7 valandos ryto. Jau surinkau numerį daugiau kaip šimtą kartų (apie 14 valandą skambino). Arba nekelia, arba rodo užėmimą. Turiu tikrai rimtų sveikatos problemų, bet niekaip negaliu užsiregistruoti“, – sakė į „Nykščius“ paskambinusi ir pavardės nenorėjusi viešinti moteris.

Kiti skambinę į redakciją ironiškai kalbėjo, kad lengviau pasiekti Mėnulį negu poliklinikoje dirbančius gydytojus. „Suprantu, kad galbūt budinčiai prie telefono krūvis didelis, bet jeigu ekstremali situacija, visas darbas vyksta telefonu ir internetu, kodėl ten nepaskiriama dirbti daugiau darbuotojų?“, – klausė ir priekaištus dėl darbo organizavimo PSPC išsakė kita anykštėnė.

Linas BITVINSKAS

59 komentarai

 1. tikra tiesa, blatas registratūrai

 2. Šiandien paskambinau ir rytoj jau turiu registraciją pas gydytoją. Sunku nebuvo…

 3. M.Fergizienė

  Jau trečia savaitė skambinu, nes noriu gauti siuntimą pas akių gydytoją. Atsiliepia tik tada, kai jau nėra talonų. Galėtų nurodyti elektroninį adresą, parašytume laiškelį ir būtų išspręsta problema.

  • Ir sėkmės.

   Miela Marijona, neskubėkit. Akių gydytojas atostogauja. Sveikatos Jums.

   • Antrinio lygio specialistas atostogauja, tipo nelysk į akis poliklinikos daktarams. O gal pacientė į Ukmergę kreipsis? Man atrodo taip PSPC veikėjams patiko corona kad jie užsirakinę sėdės per amžių amžius. SVAJONIŲ DARBAS ir ne kitaip.

    • Uzsibarikadave poliklinikoje tarsi maro epidemija pultu,o ne covid…popieziui turbūt lengviau prisiskambint negu į registratūrą.psd lupa issijuose.uz ka ji mokam jei jokios paslaugos nesuteikia apart tlf.burbteltu 5 zodziu.tycinis nenoras dirbti lb.patogu sitaip.nieks nemato nieks negirdi.

    • Kad nukelia ragelį ir sėdi tipo užimta linija…. Nei direktorės nei pavaduotojo nėra, nėra dirbančių visai… Kokie dar jiems priedai…. Betvarkė Anykščių kaime.

    • Visiška tiesa…bardakas ten. Tipo daug dirba 🎬🎥

   • Vilniuje tokia pati situacija net Santaru klinikose,ir kitose taip pat, zmones neprisiskambina, užimta, rageliai nukelti. Pas valstybinį gydytoja papult šansų labai mažai netgi jei mirsti,pas privatu šansu yra. Valstybiniai gydyt db visi atostogauja, dirba savo privačiose įstaigose. Kartelinis susitarimas, kitaip sunku pavadinti. Bus tik blogiau… Bet niekam neįdomu!

  • Jūsų partijoms lyderis A.Paleckis vistiek sėdės. Kiek sėdės Tubis priklauso nuo rinkimų rezultatų. Ar balsuosite už?

 4. Kam jiems dirbti per covida atprado dirbti,vistiek atliginima gauna. Moketu nuo zmoniu skaiciaus kiek atleido gal tada suprastu

 5. Prisiskambinau iš pirmo kartu.

 6. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Cia is tiesu tai kietai Anyksciuose………… Beje kas idomu, technine internetine registracija tai yra, bet vienintele veikianti registracijos paslauga, tai SOCIALINIS PEDIATRAS 🙂 va cia tai kietai 😉
  https://ipr.sergu.lt/#/vizitai?ist=86&spec=&gyd=

 7. ne Juozas :)

  mano nuomone reikėtų kreiptis į išrinktus valdžios atstovus. Turime ir gerbiamus mero patarėjus, kurie atsakingi už sveikatos paslaugų teikimą savivaldybės įstaigose, turime ir savivaldybės tarnautoją- atsakingą už gydymo paslaugų veiklą. Turime net gi operacijų valdymo vadovą su medicininiu-veterinariniu išsilavinimu ir ilgamete patirtimi, kuris dabar valdo visą rajoną.
  Tai ką gi gerb. redaktorius gali Jums padėti, kai tokia armija išrinktųjų ir paskirtųjų jums nepadeda ?!
  Skambinkit 112.

 8. Kam dirbti,jei pinigai ir taip byra,svajonė o ne darbas.

 9. Prisiskambinusiems iš karto

  Labai keista, jums stebuklingai pavyko, turbūt asmeninių tel.nr. skambinot?! 🤔 Kadangi ir dabar lygiai tas pats – linija vs užimta, nors skambinu 19 minučių skambutis po skambučio. Matyt besiregistruojant teks važiuoti iki poliklinikos ir kažkaip stebėti kas vyksta registratūroje.

  • Galite,bet į vidų nepateksit. Čia PSPC o ne maxima.

   • Vilniuje tokia pati situacija net Santaru klinikose,ir kitose taip pat, zmones neprisiskambina, užimta, rageliai nukelti. Pas valstybinį gydytoja papult šansų labai mažai netgi jei mirsti,pas privatu šansu yra. Valstybiniai gydyt db visi atostogauja, dirba savo privačiose įstaigose. Karteli niš susitarimas, kitaip sunku pavadinti.

   • Kom. Važiuot

    Tame ir esmė kad PSPC ne maxima. Bet poliklinikos durys lyg ir neužmūrytos🤔tai gal pro durų stiklą bus galima pasiteirauti – ar registratūroje yra gyvų!

    • Neužmūrytos,bet manau ten dirbi,tai turėjai pastebėti kad durininko nėra,ir nieks į vidų neleidžia. Tarkim Panevėžyje odontologijos poliklinikoje yra skambutis,ir per karantiną juo pacientai naudojosi. Šiuo metu durys atviros. Manau tas pusdurnis Jonas direktorę įtikino kad skambutis labai brungu,ir visai nereikalingas.

 10. laiška parašau

 11. Tikta tiesa,juk per karantiną persidirbo.Kai telefonu atsiliepė Neniškienė,tiesiog buvau šokiruota liepė neskambinėti,nežinau ar šita teta gali dirbti gydytoja.

 12. Vargais negalais, prisiskambinau ir aš. Talonų, žinoma, nebebuvo. O skambinau nuo 7 ryto iki 13 valandos su dviem telefonais skambutis po skambučio – bet… rodė užėmimus. Per tą laiką buvau wc, na ir gal kelioms minutėms atitrūkusi. Bet kad per 5 valandas niekaip neprisiskambint…… ?! Po pertraukos vėl bandžiau savo „žygį“ – rodė užėmimus ir vėl, į darbo pabaigą iš kelinto karto prisiskambinau,- žinoma, talonai buvo tik 8, tai nebegavau ir mano tonas buvo jau pakeltas. Registratorė pasakė „ko jūs ant manęs šaukiate, aš tik po pietų dirbu“. Mūsų tonas peraugo į draugišką, bet man nuo to nė trupučio negeriau. Katriem pavyko iš pirmo karto – tiesiog LABAI KEISTA !!!, nes skambinau intensyviai !!! Skambinau, ne kasdien bet nuo birželio mėn. pabaigos, prisiskambinti nepavyko. Peršasi išvada kad – tie keli talonai yra išdalinami saviems arba pažįstamiems. Kitaip jau nesuvokiama jokių protu. Ir aš praskambinau 127 kartus iki 15 valandos, deja deja… Suprantama, kad padėtis dabar įtempta, bet gerai pasakyta kažkieno „kad greičiau prisiskambinsi į mėnulį, nei į gydymo įstaigas“. Liūdna, kad ir žmogiškumą virusas užgesė.

 13. Jokios cia itemptos padeties nera!nes nera serganciu siuo virusu!

 14. Sunku prisiskambinti tikrai!

 15. Mano manimu visą poliklinika reikia išvaikyti ir surinkti norinčius dirbti realiai o ne per telefonus ir internetu, apnaglėjo visai po šyto corono

 16. Iš kur gauti norinčių dirbti?

 17. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Jus paziurekite kaip Lietuvos sistema susidoroja su medikais ir ju karjiera, kai neduok dieve tas Covid-19 praslysta pro ju rankas. Jie ne pacio viruso bijo, o sistemos rekacijos i ji jei su juo susiduria…………..

 18. pusia dienos skambinau niekas nekelia ragelo

  • Taip ponia Vida

   Nes linija IŠTISAI UŽIMTA kalbantiems su išrinktaisiais! Man buvo pasakyta, kad aš savo nepasitenkinimą išsakydama „dabar neleidžiat kažkam prisiskambinti“. Na taip, tik kad nuo 7 ryto 5 valandas prisiskambinti neįmanoma, o tik prieš 18 valandą pavyko, kada talonų nei kvapo nebelikę!!! Kiek galima šitai kęsti?? Juk į šią įstaigą ne dėl pasilinksminimo ar pramogų kreipiamės!!! Registatorė priregistravusi savuosius, gali drąsiai laikyti nutrenkusi ragelį, nes jai nebesvarbu- kad VISĄ DIENĄ LINIJA UŽIMTA! Ir laiko mus kvailiais. Vat šitą padėtį viešinti būtina!!!

 19. ne registratorės kaltos,kad tokia tvarka įvesta valdžios, bet p.Jacunskas svajoja į seimą ir kiek balsų praras.

 20. Klausimelis

  ..Tai uz ka po velniu turim moket sveikatos draudima kas menesi..Uz ka?????

 21. Zmogaus sveikata nerupi nei valdzios atstovams,nei patiems medikams,neidomu iš ko nusipirkti vaistus,nes prisiskambinti neimanoma,nieks nesidomi ir kas vyksta poliklinikoje,nors mirk pagalbos neprisišauksi.

 22. Kaimo Jurgis

  Beviltiška prisisiskambinti į registratūrą ir gydytojams. Gal tyčia neatsiliepia, nes dabar palaida bala, niekas už nieką neatsako, niekas nieko nekontroliuoja. Labai teisūs komentatoriai, kurie priekaištus išdsako. O kurie džiaugiasi, kad pavyko prisiregistruoti greitai, kad jokių problemų nekilo, tai tie patys poliklinikos darbuotojai rašinėja, nori pateisinti tą betvarkę. Reikia visiems vieningai pereiti iš Anykščių poliklinikos į kitus rajonius: Utenos, Panevėžio, Ukmergės. O ministerija turėtų nemokėti algų šios medicinos įstaigos darbuotojams. Koks gali būti darbas, jei to darbo nesimato?

 23. Su sakem visi prie seimo ir bus tvarka, kokios patys norėsi….

 24. Kiek dar poliklinika laikys pacientus už durų lauke.Ar čia Verygos toks nurodymas.Juokas ima tie patys gydytojai ir seselės vaikšto po parduotuves,gatvėje,bendrauja su žmonėmis,o pacientų nepriima.Juokinga ,kad net graudu,mat gali uusikrėsti.Čia valdžios vykdomas genocidas gyventojų atžvilgiu.Jie nesirūpina sinjorais,kurie daugiausia ir serga įv.ligomis ir miršta ir visai ne nuo corono viruso.Kiek ligų,kurios pasidarė chroniškos vien todėl,kad nebuvo suteikta pagalba arba buvo teikiama telefonu.Begydant akis moteriai 3 mėn.nuotoliniu būdu-apako.Tegyvuoja Kašpirovskis.Tai jo gydymo metodai dabar taikomi.Jis operavo nuotoliniu būdu,o kodėl mums nepabandžius?Valio,pirmyn…O registratorės čia nieko dėtos.Plaukim europinius pinigus ir rėkim,kad puola virusas.Kai kaimynei užkilo temp.iki39,5 laipsn.,suleido greitoji vaistus ir palikoatseit nėra vietų ,nors karščiavimo klinikoje negulėjo nei vienas žmogus tuo metu.Tai kur coronas?

  • Juk registatorės visuomet registruodavo, o dabar kas registruoja? kad jos čia niekuo dėtos..nes be registracijos su gydytoju ir nuotoliņu būdu susisiekti nepavyks.

 25. Ačiū, daktarėms Juodiškienei , Giriūnienei. Ir paskambinau, ir pakonsultavo.

 26. Registratorėms yra nurodoma kiek kasdien registruoti pas vieną ar kitą gyd..Taigi joms priekaištų mažiausiai.Skambinkit poliklinikos vadovams.

  • Kaip tik priekaištai registratorėms! Ir žinom kiek talonų yra skirta! Tik nuo pat atsidarymo 7 ryto, prisiskambinti per tris savaites neįmanoma, o darbo pabaigoje paskambint kad išgirstum – „talonų nebeturime, skambinkite iš ryto“- tai su kokiais instrumentais skambinti, patarkite žinove ? ar atėjus baladot į poliklinikos duris ? Nebenusišnekėkite ir nemanykite kad tik jūs didžiausi žinovai 😂 Gal patylėkit protinguoliai – kitus laikydami kvailais nesusipratėliais. Tikiu pasipiktinusieji visi bandė ne kartą, kol trūko pagaliau kantrybė !!!

 27. P.Jacunskui,daktare prašom,gal paaiškinsite situacija,nes žmones nerimsta ,o jus į šeima ruošiatės ? Ant kokio źirgo ? Ar jums jau nesvarbu žmonių nuomone ?

 28. Kažin ar gydytoja Giriunene dar dirba? Tai ji serga, tai telefonu neatsiliepia. O prisiskamyti į registratūrą ar daktarams į kabinetus tai neįmanoma. Gal lengviau būt peškom lig Vilniaus nueit. Sirgt šiais laikais labai blogai, greičiau kojas pakratysi, negu pagalbos sulkauksi. O dar Veryga pagal gyventojų freitingus pirmauja. Gal nežino, kokia betvarkė rajonuose.

 29. Uztai zmones ir mirsta,randa negyvus,todel,kad ju niekas negydo. Dabar tik KORONA pirmoj vietoj o kitos ligos ne motais. Juk cia daroma del to,kad greiciau zmones ismirtu,juk seniai aisku,kad vykdomas GENOCIDAS

 30. Neprisiskambinusi

  As manau kokia valdzia rajone, tokia tvarka ir poliklinikoje

 31. Kai poliklinikai vadovavo gyd. Neniškienė, buvo geresnė tvarka, ji buvo griežtesnė ir reiklesnė, tokios betvarkės nebuvo. Bent jau registratūroje nenukeldavo telefono ragelių greičiau atsiliepdavo. Gerbiama Zita, grįžkit daruyti tvarkos.

 32. ooalgisnaigvidaiedregviliusraimonda+ir+dovileerumasgiszolvirgisgavidaRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Nera anyksciuos mero.matyt pats preina tai ir tvarkoj.suks gi mat cia galva del kokios babelos.kuo greiciau tegu keliauja an……..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.